Budując angażującą komunikację do klientów B2C i B2B jesteśmy obecni na Home & Garden Products Marketing

http://marketing-home.pl/

 

 

Zdobądź nową energię i inspiracje na II Forum Power(full) Brand!

Partnerujemy jedynemu w Polsce forum dedykowanemu praktykom skupionym na rozwoju i sile marki. Spotkanie gromadzi Dyrektorów Marketingu i Brand Managerów odpowiedzialnych za zarządzanie wiodącymi markami i ich skuteczną, nowoczesną komunikacją.

http://brand-power.pl/partnerstwo/

 

 

Połączyliśmy siły w budowaniu unikalnej komunikacji i Customer Experience dla HCP i Pacjenta dołączając do grupy partnerów VIII konferencji e-m@rketing & Omnichannel Strategies for Pharma organizowanej przez Blue Business Media

http://pharma-conferences.com/emarketing/zostan-partnerem/

 

 

OOH Magazine przetestował PenCraft i natychmiast opisał to w nowościach GIFTS 🙂

http://oohmagazine.pl/13197,pencraft-dlugopis-z-pamiecia-16gb-usb-i-otg.html

 

   Jak szybko rozchodzą się dobre wieści -> szukaj nas w aktualnościach PIAPu!

http://www.piap-org.pl/aktualnosci/2630/

Z przyjemnością informujemy, że marka EXO została partnerem European VRAR Congress, które odbędzie się 23-24 listopada 2017. Jest to najgorętsze wydarzenie wymiany wiedzy na temat technologii i najnowszych projektów wykorzystujących VR.

Na trzeciej edycji kongresu European VR/AR są prezentowane nowe technologie, dokonuje się wymiana wiedzy eksperckiej w różnych obszarach biznesu – od budownictwa, architektury przez gry komputerowe, sztukę i marketing po psychologię oraz medycynę. Uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w Speed Dating – cyklu szybkich spotkań kojarzących firmy VR z inwestorami oraz warsztatach pogłębiających wiedzę na wybrany temat np. cinematic VR. W ramach VR Expo została wydzielona strefa Startup Zone, w której są prezentowane innowacyjne polskie i zagraniczne projekty.